Järvamaa, Paide, Paide linn, Pärnu tn 56

Paide kesklinnas! Ehitusprojekt (BIM), ehitusluba!

Участок 840, частная собственность, год постройки 1955, душ, центральное отопление, ...

Paide kesklinnas asuv võimalusterohke, 33 toaga investeering korteriteks või ...

1350 m²
198 500 € 147 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%