Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Pärnu mnt 137

Äripind Vektori hoones – IV korruse büroopind Pärnu maanteel!

Участок 3270, этаж 4/16, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

Too oma ettevõte või investeering Vektorisse – müüki on tulnud 4. korrusel paiknev ...

5
175.6 m²
562 000 € 3 200 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Pärnu mnt 137

4
214.5 m²
687 000 € 3 203 €/m²

Harjumaa, Lääne-Harju vald, Rummu, Sireli tn 20

Müüa mitmekülgse kasutuspotentsiaaliga hoonestatud kinnistu!

Участок 3177, частная собственность, нуждается в обновлении, электрическое отопление, ...

Müüki on tulnud kahekorruseline hoone suletud netopinnaga 916,5 m², mis pakub laialdasi ...

916.5 m²
415 000 € 453 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Tornimäe tn 3 // 5 // 7

Investeeri prestiižsesse asukohta Tornimäel!

Участок 989, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Müügile on tulnud esinduslik äripind Tallinna hinnatuimas äripiirkonnas aadressil ...

8
175 m²
575 000 € 3 286 €/m²

Harjumaa, Anija vald, Lilli, Tööstuse

Tootmishoone ning ehitusloaga kinnistu Lilli külas.

Участок 11176, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Anija vallas asuv kinnistu, millel paikneb 557.9 m² suurune tööstushoone. Kinnistu ...

5
557.9 m²
215 000 € 385 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Pärnu mnt 137

6
331.2 m²
1 043 000 € 3 149 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, F. R. Faehlmanni tn // J. Vilmsi tn 38 // 28

Müüa äripind Vilmsi Faehlmanni nurgal - otse tänavalt sissepääs!

Участок 1845, этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, ...

Vilmsi 28 aadressil, Tallinna kesklinna aktiivses ja nähtavas piirkonnas, on müüki ...

2
73.1 m²
157 300 € 2 152 €/m²

Harjumaa, Viimsi vald, Viimsi, Mõisniku tee 5

Kehtiv ehitusluba ning kahekordne potentsiaal!

Участок 1394, частная собственность, деревянный дом, готов, вода, вентиляция, ...

Aadressil Mõisniku tee 5, Viimsi alevikus on pakkuda atraktiivne kinnistu, kus asub ...

9
382.6 m²
225 000 € 588 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%