Lääne-Virumaa, Rakvere, Näituse 2b
Midagi tõeliselt erilist!
1 этажей, частная собственность, деревянный дом, в среднем состоянии, участок 852, ...
Midagi tõeliselt erakordset on müügil! Teatripargi ainus maja, kust avanevad kaunid ...
3
38.7 m²
109 000 € 2 817 €/m²