День клиента: СЕГОДНЯ 16:15-16:45

1 Pärnumaa, Pärnu, Pärnu linn, Rääma, Oja tn 124

ISOLEERITUD TUBADEGA AVAR 4TL KORTER !

Этаж 4/5, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1988, в среднем ...

Avar 4-toaline isoleeritud tubadega korter asub neljandal korrusel.Korteri koosseisu ...

День клиента: СЕГОДНЯ 16:15-16:45
4
75 m²
109 000 € 1 453 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%