Lossi 18, Viljandi, Viljandimaa

Vitriinakendega äripind Viljandi kesklinnas

Этаж 1/3, частная собственность, готов, городское отопление, промышленное напряжение, ...

Müüa esimese korruse äripind Viljandi kesklinnas Lossi tänaval!Suletud netopind 105 m². ...

105 m²
205 000 € 1 952 €/m²

Arkaadia aed 5, Viljandi, Viljandimaa

Äripind Viljandi vanalinnas!

Этаж 1/3, частная собственность, готов, год постройки 2008, городское отопление, ...

Müüa äripind Viljandi vanalinnas Arkaadia aias!Äripind toimib hetkel söögikohana, aga ...

128.2 m²
169 000 € 1 318 €/m²

Vilja 21, Viljandi, Viljandimaa

Hea asukohaga äripind!

Участок 2202, частная собственность, готов, год постройки 1984, центральное отопление, ...

Müügile on tulnud äripind, üldpinnaga kokku 529 m2. aadressil Vilja 21.Tegemist on ...

529 m²
150 000 € 284 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%