Vesilennuki tn 16 // 18 // 20, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa
Müüa uus korter mereäärses Noblessneris
Этаж 3/6, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2023, новый, ...
Korteri koosseisu kuulub esik, avar elutuba avatud köögiga, koos paiknevad duširuum ja ...
1
37.1 m²
204 900 € 5 523 €/m²