Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Lilleküla, Tedre tn 53
HINNAS 2 PARKIMISKOHTA! Kaks WC-d!
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2016, в хорошем ...
Maja paikneb turvalises ja kinnises sisehoovis.Korteril on läbi maja planeering, mis ...
4
100.5 m²
399 000 € 3 970 €/m²