645 000 €
Tõnise tn 1, Kangru, Luige, Kiili vald, Harjumaa
LISAINFO: https://kangrukodu.everaus.ee
5 комнатная|171.8 m²|этаж 1/1 | 3 754 €/m²
LISAINFO: https://kangrukodu.everaus.ee
MAJAVÄÄRILINE RIDAMAJA!
SUURE KRUNDIGA, GARAAŽIGA, 5-TOALINE UUS KIVIMAJA
5-toaline, suure garaažiga kivimaja!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |