9 900 €
Silikaadi 10, Vahi alevik, Tartu vald, Tartumaa
Uus Lao / Tootmishoone
2 комнатная|1825 m²|Этажей 2 | 5.42 €/m²
Uus Lao / Tootmishoone
Parim pind linnas!
Viimane vaba boks lao/tootmishoones Vahi tööstuspargis
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |