Сдаётся в аренду офисные площади, бюро, торговля, склад, производство, 135.3 m² - Estakaadi 6/1, Vahi alevik, Tartu vald, Tartumaa

Viimane vaba boks lao/tootmishoones Vahi tööstuspargis

общая площадь 135.3 m²

Подробнее: новый трубопровод, промышленное напряжение, электричество, общественный транспорт, высокие потолки, новая электропроводка, бесплатная парковка, витрины, отдельный вход, канализация
Связь и безопасность: Интернет, бронированая дверь
Санитарное помещение: центральная вода, вентиляция

Üürile anda kaasaegne stock-office tüüpi lao- ja tootmispind Tartumaal!

Pakkuda üürile uus ja kaasaegne stock-office tüüpi lao/tootmisruum kiiresti arenevas äri- ja tööstuspiirkonnas Tartu vallas, Vahi alevikus (Estakaadi tn 6/1).
Ehitatud hoone pikkus on 60,4 m ning laius on 23,4 m. Katuseharja kõrgus maapinnast on 6,98 m.
? Vaba boks nr 4 – 135,3 m²

- Laopind: 107 m²
- Kontor: 26,6 m²
- WC: 1,7 m²

Tegemist on multifunktsionaalse pinnaga, mis sobib ideaalselt laoks, tootmiseks või erinevateks äritegevusteks.

ASUKOHT JA ARENG
Objekt asub kiiresti arenevas tööstuspiirkonnas, kus on suurepärane ligipääs ja toimiv infrastruktuur. Ideaalne koht ettevõttele, kes vajab kaasaegset ja hästi ligipääsetavat pinda.

? Peagi lisandub piirkonda uus analoogne hoone – võimalus laienemiseks!

LEPINGUTINGIMUSED

- Üürile lisandub käibemaks
- Lepingu sõlmimisel tasutakse:
- 1 kuu üür ettemaksuna
- 1 kuu üüri ulatuses tagatisraha
- Vahendustasu jaguneb üürileandja ja üürniku vahel (50/50)

Huvi korral võta ühendust ja tule tutvuma!

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
894 € 6.60 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/3849725
Комнат 2
Общая площадь 135.3 m²
этаж/Этажей 1/1
Состояние новый
Номер кадастры 79601:001:2422
Класс энергоэффективности Отсутствует
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)