200 € Tartu mnt 22-2, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, Jõgevamaa 2 комнатная|65 m²|этаж 1/2 | 3.08 €/m²
День клиента: E 25.05 11:00-12:00 2 200 € 1 Adavere tuulik, Kalme, Põltsamaa vald, Jõgevamaa Unikaalne maamärk Tallinn-Tartu maantee ääres! 633.4 m²|Этажей 6 | 3.47 €/m²
1 900 € Adavere tuulik, Adavere, Põltsamaa vald, Jõgevamaa Сдаётся легендарная мельница Adavere Tuulik. 633.4 m²|Этажей 6 | 3 €/m²
1 € Kesk tn 6, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, Jõgevamaa MAXIMA X RENDIPIND 34.4 m²|Этажей 2 | 0.03 €/m²