235 000 €
Pallasti tn 6-3, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
Avar 2-toaline korter või investeerimisobjekt Kesklinna piiril
2 комнатная|51.1 m²|этаж 2/4 | 4 599 €/m²
1403 EUROT KUUS ÜÜRITULU! SUPER ASUKOHT!
Создай свой ресторан или другой бизнес рядом с TLÜ
РАБОТАЮЩИЙ БИЗНЕС МИНИ-БОКСОВ В ЛУЧШЕМ РАЙОНЕ
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |