350 000 €
Silla, Paikuse, Pärnu, Pärnumaa
A spacious and cozy family home for sell
4 комнатная|250 m²|этаж 1/1 | 1 400 €/m²
A spacious and cozy family home for sell
Kodu, kus mugavus ja kvaliteet saavad kokku.
Veekogu kaldal! Valmib kevad 2026!
Sulevi tänav
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |