385 000 €
Lõosilma tee 13, Kose, Pirita, Tallinn, Harjumaa (Забронировано)
ЖЕМЧУЖИНА МОДЕРНИЗМА ОТ АРХИТЕКТОРА В. ХЕРКЕЛЯ!
5 комнатная|228.8 m²|Этажей 2 | 1 683 €/m²
ЖЕМЧУЖИНА МОДЕРНИЗМА ОТ АРХИТЕКТОРА В. ХЕРКЕЛЯ!
SUUR ILUS KINNISTU, VÄGA HEA ASUKOHT,SOBIB MITME PERE ELAMUKS
Müüa kinnistu Kristiine linnaosas
Tule kliendipäevale 28. mail kell 13.00 - 14.00!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |