394 €
Tule 43-2, Saue linn, Saue vald, Harjumaa
OLE ESIMENE ÜÜRNIK UUEL PINNAL, SAUE SMART!
1 комнатная|25.3 m²|этаж 2/2 | 15.6 €/m²
OLE ESIMENE ÜÜRNIK UUEL PINNAL, SAUE SMART!
Lao- või tootmispind Sauel - koli kohe sisse!
Esimene kuu tasuta!
OLE ESIMENE ÜÜRNIK UUEL PINNAL, SAUE SMART!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |