677 000 €
1 Lille tee 8-2, Haabneeme, Viimsi vald, Harjumaa
Avar ja valgusküllane paarismaja Haabneemes
6 комнатная|224 m²|этаж 1/2 | 3 022 €/m²
Avar ja valgusküllane paarismaja Haabneemes
Ladu/Garaaž väga heas asukohas!
Коммерческое помещение типа stock-office рядом с Таллиннской окр
Kaks kõrvuti elamukrunti. Raja kodu Elva südames!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |