220 000 €
1 Mätja, Saaremaa vald, Saaremaa
Renoveeritud talukompleks
6 комнатная|351 m² | 627 €/m²
Renoveeritud talukompleks
KOOKON VIIMSI
Värskelt renoveeritud kesklinna üürikorter!
Üürida kolm üüripinda koos või eraldi, tootmine-teenindus-ladu!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |