189 000 €
Kalmuse tn 9, Võru, Võrumaa
Kivimaja hinnatud Võru piirkonnas
4 комнатная|143.6 m²|Этажей 2 | 1 316 €/m²
Kivimaja hinnatud Võru piirkonnas
Suurepärane äripind Pärnu kesklinnas
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |