130 €
Telliskivi tn 64, Telliskivi, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa
Turvaline laopind Telliskivi südames!
18.1 m²|этаж 1/3 | 7.18 €/m²
Turvaline laopind Telliskivi südames!
НОВЫЕ БИЗНЕС-ПЛОЩАДИ ПРЯМО ВОЗЛЕ ТАРТУССКОГО ШОССЕ
RIDAELAMU ARENDUS! ETAPIVIISILINE TÄNAVAEHITUS!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |