410 000 €
Allika-Mardi tee 2, Vilivere, Kohila vald, Raplamaa
Uus A-energiaklassi maja suurel krundil - võtmed kätte lahendus!
5 комнатная|152 m²|Этажей 1 | 2 697 €/m²
KEVADKAMPAANIA RAAMES SOODUSHINNAD!
ESIMENE SISSEKOLIMISKUU ÜÜRIVABA!
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |