219 000 €
Pärnasalu tn 11-3, Ränilinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa
PÄRNASALU UUS ELURAJOON LÕUNAKESKUSE LÄHEDUSES
4 комнатная|75.9 m²|этаж 1/3 | 2 885 €/m²
1 д назад
PÄRNASALU UUS ELURAJOON LÕUNAKESKUSE LÄHEDUSES
Üürida kolm üüripinda koos või eraldi, tootmine-teenindus-ladu!
Ваш идеальный дом в Ярвекюла!
Ladu / tootmine Lasnamäel
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |