Сдаётся в аренду квартира, 1 комнатная - Uus 13b, Ülejõe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Kesklinna lähedal, hubane sisustatud korter

квартирная собственность, панельный дом

Кухня: газовая плита, холодильник, кухонная мебель
Санитарное помещение: душ, стиральная машина
Отопление и вентиляция: центральное отопление
Подробнее: бесплатная парковка, паркет, стеклопакет

Anda üürile kesklinna lähedal, väga hea asukohaga renoveeritud 1-toaline korter. Korteril on järgmine planeering: tuba, köök, wc ja duširuum koos, esik. Korter on valgusküllane.

Korteril on pvc aknad, põrandaid katab laminaatparkett, seinad on osaliselt tapetseeritud ja osaliselt kaetud soojade heledate toonidega.

Korter möbleeritud - köögimööbel koos tehnikaga (külmik, gaasipliit, õhupuhasti, mikrolaineahi), söögilaud ja toolid, pesumasin, diivan, kummut, voodi, kirjutuslaud ja tool.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud suvel ca 90€, talvel ca 110€+elekter.

Korteri kasutuses kelder.

Korterisse oodatakse lemmikloomadeta üürniku.

Parkimisvõimalus maja kõrval, maja taga.

Korterisse oodatakse lemmikloomadeta üürilisi.

Läheduses Turu sild, Raekoja platsi 7 minutit, kaubanduskeskused, Emajõgi, bussipeatused

Esimene makse: 1 kuu üür+tagatisraha+maakleritasu 400€.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
310 € 10.7 €/m²
Отдаётся в аренду квартира
Отдаётся в аренду квартира www.kv.ee/ru/3881998
Комнат 1
Общая площадь 29 m²
этаж/Этажей 4/5
Год постройки 1965
Состояние в хорошем состоянии
форма собственности квартирная собственность
Проверьте данные владельца квартиры
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)