Сдаётся в аренду квартира, 2 комнатная - Kotzebue tn 13, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Üürida imekaunis 2-toaline korter

квартирная собственность, каменный дом

Кухня: электрическая плита, открытая кухня, холодильник, кухонная мебель
Санитарное помещение: душ, стиральная машина
Отопление и вентиляция: центральное отопление, отопление пола
Связь и безопасность: Интернет, лестничная площадка запирается
Подробнее: паркет, стеклопакет, мебель, телевидение, стенной шкаф, бесплатная парковка
Окрестность: в округе квартирные дома, находится в центре города, дороги в хорошем состоянии

Üürile anda trendikas ja värskelt renoveeritud korter, mis on valgusküllane ning sisaldab endas kõiki mugavusi mõnusaks eluks Kalamaja epitsentris.

Korter on vaba sissekolimiseks!

Lemmikloomad ei ole kahjuks lubatud!

Korteri koosseisu kuulub: avatud köök elutuba, magamistuba, vannituba/ wc ja esik.
Korteri planeering on läbi mõeldud ja tegu on väga valgusküllase ja päikeselise koduga.

Korteri sisekujunduse ja sisustuse on loonud tunnustatud sisekujundaja Helen Kolks, kelle käekirja iseloomustavad ajatult elegantne stiil, kvaliteetsed materjalid ning hoolikalt läbimõeldud detailid.

Korteris on olemas kõik eluks vajalik.
Funktsionaalsesse köögimööblisse on integreeritud kvaliteetne electrolux köögitehnika: toiduahi, õhupuhasti, nõudepesumasin, Beko külmkapp koos sügavkülmikuga ja Scandberg induktsioon pliit.

Vannitoas on olemas Whirlpool pesumasin ning elutoas Sony lameekraaniga teler.

Üürnik saab tasuta parkida maja ees vabade kohtade olemasolul või tänaval.

Kotzebue 13 asub linnaosas, mis on oma hingega.
See on üks Tallinna erilisemaid ja elavamaid piirkondi, vaikne, kuid samas elav atmosfäär loovad siia unikaalse “kodulinna linna sees” tunde.

Linnaosa segab mineviku ja tänapäeva, merelähedus ja kultuuriliste paikade rohkus annavad siin karakteri, mis meeldib neile, kes hindavad unikaalsust ja vaheldust.

Kui tahad teha kiireid ja mitmekülgseid ostusid või leida värskeid toiduaineid, siis Balti Jaama Turg on vaid mõne minuti jalutuskäigu kaugusel.
Vahetus läheduses asub ka Telliskivi loomelinnak, mis on ideaalne paik kus leidub rohkelt väikeseid poode, kohvikuid ja restorane.
Kalamaja sobib ideaalselt jalutamiseks, mõnusaks hommikusöögiks või lõunapausiks. See tähendab, et päevatoimetused, toidupood, nädalalõpune einestamine või hoopis spontaanne väljas söök — kõik on kergesti ligipääsetav, tihti vaid 5–15 minuti jalutuskäigu kaugusel.

Ühistransport ja liikuvus — mugav ühendus linnaga.

Kalamaja on väga hästi ühendatud ülejäänud Tallinnaga. Keskuse poole liikudes või sealt linna teises servas on valikus nii trammid kui bussid. Trammi-liinid (näiteks 1 ja 2) ja bussid toovad sind kiiresti nii kesklinna, raudteejaama kui mujale linna.

See on ideaalne asukoht, kus kõik on käe-jala juures. Korter on justkui otsapidi vanalinnas, kesklinnas kui ka Kalamaja südames. Kui tahad autota elada, pole probleemi: ühistransport, jalutamine või rattaga liikumine annavad Kalamajas rohkelt liikumisvabadust.

Korteri üür sisaldab ka kord kuus professionaalset koristust.

Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda esimese kuu üür ette, tagatisraha ühe kuu üüri ulatuses ja maakleritasu ühe kuu üüri ulatuses, millele lisandub käibemaks.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
715 € 22.8 €/m²
Отдаётся в аренду квартира
Отдаётся в аренду квартира www.kv.ee/ru/3880233
Комнат 2
Спален 1
Общая площадь 31.4 m²
этаж/Этажей 4/4
Год постройки 2005
Состояние обновлённый
форма собственности квартирная собственность
Номер кадастры 78408:801:2180
Счета лето/зима 90 € / 150 €
Проверьте данные владельца квартиры
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)