Сдаётся в аренду квартира, 2 комнатная - Küti tee 37/1, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Üürile anda valgusküllane 2-toaline korter Peetris

квартирная собственность, каменный дом

Кухня: плита с керамическим покрытием, открытая кухня, холодильник, кухонная мебель
Санитарное помещение: душ, стиральная машина
Отопление и вентиляция: отопление пола, газовое отопление
Подробнее: балкон 12.4 m², телевидение, стенной шкаф, кладовка, мебель, терасса, паркет, комнаты по-отдельности, стеклопакет
Связь и безопасность: Интернет, кабельное телевидение, лестничная площадка запирается, соседский дозор
Окрестность: Ülemiste озеро , в городе, в округе квартирные дома, дороги в хорошем состоянии

Suurepärane võimalus üürida valgusküllane terrassiga 2-toaline korter.

Korter on vaba sissekolimiseks!

HOONE

Küti tee maja on 2015 aastal ehitatud neljakorruselise hoone, millele annavad lisaväärtust õuealal paiknevad mänguväljak ja puhkeala.

PLANEERING JA SISEVIIMISTLUS

Korteri koosseisu kuulub: esik, elutuba koos avatud köögiga, magamistuba, tualett/duširuum ja 12,4m2 suurune terrass.

Korteri planeering on läbi mõeldud, kõik toad on eraldi ning kergesti läbikäidavad. Suur pluss korterile on avar, päikeseline terrass, millelt avaneb vaade sisehoovi. Korterisse paistab mõnusalt valgust ning elutuppa-kööki kiirgab päike kogu päeva. Tegu on valgusküllase 47,8 ruutmeetrise koduga, mille interjööri iseloomustavad puhtad jooned, ilusad toonid ning hubasus. Korteri aknad avanevad vaiksesse hoovi ning lõunapoolne, tuulevaikne terrass loob ideaalse koha hommikukohvi nautimiseks ja päikese võtmiseks juba varakevadest alates. Tänu II korruse rõdule ei pääse päike suvel otse tuppa ning sisetemperatuur püsib meeldiv ka soojemate ilmadega.

MÖÖBEL JA TEHNIKA

Korteris on olemas kõik eluks vajalik.

Funktsionaalsesse köögimööblisse on integreeritud kvaliteetne köögitehnika: induktsioonpliit, toiduahi, õhupuhasti, külmkapp koos sügavkülmikuga ja Whirlpool nõudepesumasin.
Vannitoas on olemas pesumasin.

Kõik esemed on väga heas korras ning hästi hoitud.

KÜTE, VENTILATSIOON JA KOMMUNAALID

D-energiaklassiga varustatud hoone korteris on vesipõrandaküte ning soojustagastusega ventilatsiooniseadmed. Majas on gaasiküte.
Kommunaalarved suvel on ca 160eurot ja talvel ca 230 eurot.

PARKIMINE JA PANIPAIK

Korteri juurde kuulub parkimiskoht tõkkepuuga parklas kindel parkimiskoht ja paari ruudune panipaik.

ÜMBRUSKOND

Küti tee 37/1 asub Peetris, rahulikus ja hinnatud elurajoonis Tallinna lähedal. Läheduses on Peetri Selver ja Peetri keskus, samuti Rimi ja Coop. Suuremad keskused Ülemiste ja T1 jäävad lühikese autosõidu kaugusele.

Piirkonnas on Peetri Lasteaed-Põhikool ja Järveküla Kool ning mitmed lasteaiad. Sportimisvõimalusi pakuvad kergliiklusteed, pargid ja spordikeskused.

Hea ühendus Tallinnaga ning kiire ligipääs lennujaamale teevad asukoha eriti mugavaks.

Huvi korral võtke ühendust, et kokku leppida sobiv aeg oma uue koduga tutvumiseks.

Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda esimese kuu üür ettemaksuna ja maakleritasu, millele lisandub käibemaks. Võimalik on ka tagatisrahata leping läbi rendin.ee

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
730 € 15.3 €/m²
Отдаётся в аренду квартира
Отдаётся в аренду квартира www.kv.ee/ru/3880169
Комнат 2
Спален 1
Общая площадь 47.8 m²
этаж/Этажей 1/4
Год постройки 2015
Состояние в хорошем состоянии
форма собственности квартирная собственность
Номер кадастры 65301:001:1886
Регистрационный номер 14370102
Класс энергоэффективности D
Счета лето/зима 160 € / 230 €
Проверьте данные владельца квартиры
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)