Сдаётся в аренду квартира, 2 комнатная - Pärnu mnt 110, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

2-toaline korter kesklinnas

квартирная собственность

Кухня: электрическая плита, открытая кухня, холодильник, кухонная мебель
Санитарное помещение: душ, стиральная машина
Отопление и вентиляция: центральное отопление
Подробнее: высокие потолки, стенной шкаф, лифт, паркет, стеклопакет, мебель
Связь и безопасность: лестничная площадка запирается
Окрестность: в округе квартирные дома, в городе, дороги в хорошем состоянии, соседи рядом

*** Korteri vabanemise kuupäev on juunikuus!

KORTER

Üürida avara planeeringuga korter Osten Tor majas. Korterile annab avarust kõrged laed, mis koos suurte akendega muudavad selle eriti valgusküllaliseks.
Korteri koosseisu kuulub: elutuba koos köögiga, magamistuba, vannituba/wc ja esik.
Korteris on olemas köögimööbel koos integreeritud tehnikaga: elektripliit, -ahi, nõudepesumasin ja külmutuskapp. Söögilaud koos toolidega, lahtikäiv diivan, mahukas garderoob, voodi ja pesumasin.

Korteris on tsentraalne keskküte reguleeritavate radiaatoritega ning vannitoas elektriline põrandaküte. Paigaldatud on kaugloetavad vee- ja elektriarvestid, fresh-klapid tagavad hea õhuliikumise. Korter antakse üürile koos mööbliga.

MAJA/PARKIMINE

Majas tegutseb aktiivne haldusfirma. Maja 1. korrusel asuvad äripinnad, hoovi poolsel 2. korrusel on ainult majaelanikele mõeldud terrass ja laste mänguväljak. Naabruskond on rahulik ning maja heas seisukorras. Jalgrataste hoiustamiseks on rattaruum. Trepikojas on fonolukk ja lift. Tasuta parkimine maja ees on öisel ajal (20:00–08:00).

ASUKOHT

Korter asub logistiliselt suurepärases kohas – Kitseküla asumis, kus kohtuvad kesklinna mugavus ja head ühendused igasse linnaossa. Ümbruskonnas on Kristiine ja Järve kaubanduskeskused, Tondi Selver, Järve mets terviseradadega, A. Le Coq Arena, ITK Magdaleena tervisemaja, koolid ja lasteaiad.

ÜMBRUS/TRANSPORT

Lähedal on trammi-, bussi- ja rongipeatused, mistõttu saab selle kodu omanik soovi korral nautida autovaba elu. Südalinn ja vanalinn on ca 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel, samuti kulgeb maja eest rattatee.

LISAINFO

Üürilepingu sõlmimisel kuulub tasumisele esimese kuu üür 590 eurot, lepingutasu 590 eurot ja tagatisraha 590 eurot.

* Koduloomad ei ole lubatud.

Olete oodatud korteriga tutvuma!

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
590 € 12.1 €/m²
Отдаётся в аренду квартира
Отдаётся в аренду квартира www.kv.ee/ru/3878851
Комнат 2
Спален 1
Общая площадь 48.9 m²
этаж/Этажей 4/15
Год постройки 2006
Состояние обновлённый
форма собственности квартирная собственность
Проверьте данные владельца квартиры
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)