Продаётся дом - Jõgisoo, Saue vald, Harjumaa

Valmis saunamajad!

движимая вещь, деревянный дом, общая площадь 20 m²

Санитарное помещение: душ, бойлер, сауна
Отопление и вентиляция: электрическое отопление
Подробнее: паркет, стеклопакет, жесть

Müüa stiilsed ja funktsionaalsed saunamajad!

Pakume müügiks kompaktset ja nutikalt planeeritud saunamaju, mille püstitamiseks ei ole vaja ehitusluba!

Saunamaja omadused:
- Mugav magamisala-eesruum
- Kaasaegne dušširuum ja tualett (kuulub hinna sisse)
- Saunalava

Ehitatud kvaliteeti silmas pidades:
- Vastupidav puitkarkass: 150x50
- Tõhus soojustus: 150mm kivivill
- Tähelepanu detailidel ja kaasaegsel viimistlusel

Usaldusväärne ehitaja:
Arendaja omab üle 10-aastast kogemust ehitusvaldkonnas, mis on andnud arendajale põhjalikud teadmised ja oskused kvaliteetsete ning usaldusväärsete lahenduste leidmiseks. Tänu pikaajalisele kogemusele oskab arendaja ette näha võimalikke väljakutseid ja leida neile efektiivseid lahendusi. Lisaks väikemajadele pakume ka ehitusluba nõudvate projektide teostamist. Hinnapakkumise koostamiseks on vajalik esitada ehitusprojekt, mis sisaldab kõiki vajalikke jooniseid ja tehnilisi andmeid.

Kuulutuse piltidel kujutatud maja on 3D-renderdatud näidismaja. Selle sisustus ei kuulu müügihinna sisse ning proportsioonid ja detailid ei pruugi täielikult vastata tegelikkusele.

See maja ei ole lihtsalt eluruum – see on investeering mugavusse!
Usaldusväärne koostöö ja läbimõeldud lahendused igas etapis – võtke meiega ühendust ning viime teie unistuste projekti ellu!

+372.5686.9203
Risto Paju

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
19 500 € 975 €/m²
Продаётся дом
Продаётся дом www.kv.ee/ru/3878667
Комнат 1
Общая площадь 20 m²
Этажей 1
Год постройки 2025
Состояние новый
форма собственности движимая вещь
Класс энергоэффективности Отсутствует
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные