Сдаётся в аренду квартира, 1 комнатная - Suur-Ameerika tn 53, Kesklinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

1-toaline korter puitmajas omanikult

деревянный дом

Подробнее: бесплатная парковка

Suurepärane asukoht- korter asub kesklinnas!
Ideaalne inimesele, kes õpib või töötab kesklinna piirkonnas.
Sõlmin leping üheks aastaks, võimalusega pikendada.
Bussipeatus lähedal, Kristiine kaubanduskeskus jalutuskäigu kaugusel. Hea ühendus kesklinnaga.
Otse omanikult ja vahendustasu ei võta. Üürile lisanduvad komm. maksed.
remonditud. Mööbel. Korteris interneti võimalus, valguskaabel
Olemas on miniköök, stiilne söögilaud toolidega, kapp, pliit, ahi, külmik, pesumasin.
Puidust maja. Soe korter. Kaunis vaade. Parkimine sisehoovis.
Kommunaalkulud keskmiselt 120 eur.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
330 € 17.4 €/m²
Отдаётся в аренду квартира
Отдаётся в аренду квартира www.kv.ee/ru/3867256
Комнат 1
Общая площадь 19 m²
этаж/Этажей 2/2
Состояние обновлённый
Проверьте данные владельца квартиры
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)