Продаётся офисные площади, бюро, 112.5 m² - Helgi tee 14, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Müüa hea tootlusega büroopinnnad

общая площадь 112.5 m², квартирная собственность, панельный дом

Санитарное помещение: душ, центральная вода, вентиляция
Отопление и вентиляция: тепловой насос, газовое отопление, комбинированное, кондиционер
Кухня: кухня, холодильник, кухонная мебель
Связь и безопасность: Интернет, лестничная площадка запирается, огорожен забором, видео охрана
Подробнее: мебель, возможность варианта с мебелью, электричество, отдельный вход
Окрестность: местонахождение в пригороде, дороги в хорошем состоянии, в округе офисные здания

Müüa büroode komplekt Helgi tee 14, Helgi Laod
Komplekti kuuluvad büroopinnad: A01 (38.1m2) A02 (28.9m2) C01 (45.5m2)

Hoone ja keskkonna eelised:
Logistiliselt väga mugav nii siseruumides kui ka kinnistul
Piisav manööverdamisruum igas gabariidis sõidukitele
Optimaalse kujuga lao- ja büroopinnad maksimaalse kasuteguri saavutamiseks

Ligipääs ja turvalisus:
24/7 ligipääs hoonesse
Programmeritavate „tablettidega“ lukustussüsteem
Uste avamine distantsilt fonosüsteemi kaudu
Kõik büroo- ja laoruumid varustatud signalisatsiooniga
Valvekaamerad hoone parklas ja perimeetril
Territoorium piiratud tõkkepuu ja 1,5 m kõrguse moodulaiaga, videojälgitav

Tehnilised lahendused:
Küte: gaasiküte ja õhk-vesi soojuspump (oma gaasikatel)
Büroodes radiaatorküte
Soojustagastusega ventilatsioon kõikides ruumides
Telia valguskaabel hoonesse, igas boksis wifi-ruuter

Büroopinna lisamugavused:
Kööginurga valmidus
Jahutusseadmed
1. korrusel WC ja dušš (ühiskasutuses)

Parkimine:
Kinnistul kokku 36 parkimiskohta
Neist 6 elektriautode laadijaga
Parkimine vabadel kohtadel

Äripindade tootlus 7.7%
Kehtiv üürileping 2028 aasta lõpuni.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
182 700 € 1 624 €/m²
Продаётся офисная площадь
Продаётся офисная площадь www.kv.ee/ru/3863515
Общая площадь 112.5 m²
этаж/Этажей 2/2
Год постройки 2024
Состояние новый
форма собственности квартирная собственность
Класс энергоэффективности A
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные