Сдаётся в аренду квартира, 1 комнатная - Laulupeo 5, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Avar isiklik terrass, sisehoovi vaated. Korter on vaba!

квартирная собственность

Санитарное помещение: душ, стиральная машина
Отопление и вентиляция: газовое отопление
Подробнее: кухня, общественный транспорт, закрытый двор, мебель, телевидение, центральная вода, паркет, отдельный вход, стенной шкаф, центральный газ, огорожен забором
Кухня: открытая кухня, холодильник
Связь и безопасность: Интернет

Üürile anda armas ja valgusküllane oma isikliku terrassiga ning eraldi sissepääsuga 1-toaline korter täielikult renoveeritud kaunis kesklinna elumajas. Suurepärase asukohaga korteri akendest ja terrassilt avaneb vaade rahulikku päikeselisse sisehoovi.
Korteri üldpind on 33,7m2, millest köetav pind moodustab 19,40m2 ja terrassipind 14,3m2.

Selle kauni korteri koosseisu kuuluvad: avatud köögiga- elutuba, vannituba/tualettruum, esik. Korteris on iga ruutmeeter leidnud otstarbeka kasutuse mõjudes seejuures väga ruumikalt. Avarust lisavad suured aknapinnad ja heledad toonid. Korteri akendest avanevad vaated sisehoovi rohelusse ja maja kõrvale.
Moodsad ja energiasäästlikud lahendused tagavad mõistlikud kõrvalkulud.
Korter on sissekolimiseks valmis. Olemas on kõik eluks vajalik tehnika ja mööbel (sh eraldi voodi, mida fotodel ei ole näha), mis kõik jäävad üürnikku kasutusse. Köögis on ahi ja pliit, köögikubu, külmkapp koos sügavkülmaga. Olemas on ka pesumasin.

Kinnises rohealaga hoovis on grillimisala, kus saab lähedastega mõnusalt koos aega veeta.

Laulupeo 5 maja asub kesklinna vaiksel põiktänaval ning on suurepärane valik inimesele, kes otsib kesklinna mugavust, kus kõik on käe-jala juures, samas aga hindab rahu ja privaatsust. Lähedal on Kadrioru park, parimad ostukeskused, teatrid, kinod ja restoranid, koolid, lasteaiad. Kõigest mõnesaja meetri kaugusel asuvad ka ühistranspordipeatused.
Kui Sulle meeldib ainulaadne kombinatsioon pulbitsevast linnaelust ja rahulikust kodukeskkonnast, siis see korter on just Sulle.

Laulupeo Maja video link: https://youtu.be/X-K3paRN1_A

Ootame pikaajalist üürnikku (üürileping on min 1 aasta). Lemmikloomad ei ole lubatud.

Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda:
- esimese kuu üür 455 eurot
- tagatisraha 455 eurot
- lepingu sõlmimise tasu 455 eurot.

Oled väga oodatud tutvuma selle kauni koduga.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
455 € 13.6 €/m²
Отдаётся в аренду квартира
Отдаётся в аренду квартира www.kv.ee/ru/3855203
Комнат 1
Спален 1
Общая площадь 33.4 m²
этаж/Этажей 1/4
Год постройки 2018
Состояние обновлённый
форма собственности квартирная собственность
Номер кадастры 78401:112:0720
Класс энергоэффективности C
Проверьте данные владельца квартиры
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)