Сдаётся в аренду офисные площади, бюро, торговля, обслуживание, склад, производство, 74 m² - Kalda tn 9/1, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Soodne kõrgete lagedega äripind Mustamäe-Nõmme piiril.

общая площадь 74 m², каменный дом

Отопление и вентиляция: центральное отопление
Подробнее: электричество, бесплатная парковка, грузовой лифт
Связь и безопасность: лестничная площадка запирается
Окрестность: дороги с покрытием, в городе, в округе офисные здания

Üürile anda soodne äripind Kalda tn 9, Nõmme
Asukoht: Mustamäe–Nõmme piiril, hea ligipääsuga ning rahulikus ärikeskkonnas. Ümbruses tegutsevad erinevad tootmis- ja äriettevõtted. Ühistranspordipeatused asuvad ca 200 m kaugusel.
Ruumidel on kõrged laed ning suured aknad, mis tagavad hea loomuliku valguse ja avara tunde. Planeering sobib hästi nii töö-, tootmis- kui ka laopinnaks.
WC asub koridoris.
Ruumid on remonti vajavad. Vajadusel on võimalik leppida omanikuga kokku remonditööde osas, arvestades üürniku vajadusi.
Üürile lisanduvad: halduskulud, prügivedu, valveteenus, üldelekter, vesi, elekter vastavalt tarbimisele. Suvel ca 1.5 eur/m2, talvel ca 3 eur/m2.
Võimalus üürida lisaruume samas hoones.
Paindlik lahendus pikemaks koostööks.
Huvi korral küsi lisa ja tule pinda vaatama!

Soovid müüa või üürile anda kinnisvara? Võta minuga ühendust!

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
333 € 4.50 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/3853638
Комнат 1
Общая площадь 74 m²
этаж/Этажей 3/4
Состояние санремонт сделан
Номер кадастры 78404:408:0732
Предоплата 333 €
Счета лето/зима 100 € / 200 €
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)