Продаётся хутор, 1 спальная комната - Vaharu, Valistre, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnumaa

БРОНЬ

Privaatse asukohaga talu-ja kinnistu.

частная собственность, жилищная площадь 128 m², общая площадь 203 m²

Подробнее: колодец, скважина, деревянная стена
Окрестность: дороги в хорошем состоянии, местонахождение за пределами посёлка, соседи далеко, недалеко от леса

Soodsa hinnaga suurtalu Vaharul – loo endale kodu või unistuste projekt!

Vaharul ootab sind üks tõeliselt eriline paik – kunagine suurtalu suure kinnistu ja väärika, ajahõngulise talukompleksiga. See on koht, kus aeg kulgeb rahulikumalt, ümbritsetuna loodusest ja privaatsusest, mida tänapäeval aina enam hinnatakse.

Suur maja ja kõrvalhooned, samuti oma kaev, ootavad uut hingamist – värsket puudutust, hoolt ja nutikaid ideid.
See on ideaalne võimalus luua midagi täiesti oma: olgu selleks hubane kodu, suvekodu või hoopis inspireeriv paik ettevõtmiseks.

Asukoht teeb selle paiga eriti ahvatlevaks – Pärnu jääb vaid umbes 25–30 minuti autosõidu kaugusele, pakkudes mugavat ühendust linnaelu ja mereäärsete võimalustega.

Kui otsid kohta, kus unistused saavad kuju võtta, siis see kinnistu ootab just Sind.
Lisaks on hind hetkel erakordselt soodne – tule ja loo siia Oma Lugu.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
13 500 € 66.5 €/m²
Продаю хутор (Забронировано)
Продаю хутор (Забронировано) www.kv.ee/ru/3851995
Комнат 4
Спален 1
Общая площадь 203 m²
Этажей 1
Состояние нуждается в обновлении
Готовность коробка с дверьми и окнами
форма собственности частная собственность
Площадь участка 6000 m²
Номер кадастры 18803:002:0018
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные