Сдаётся в аренду офисные площади, бюро, обслуживание, 111 m² - Keemia tn 4, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Hubane büroo Kristiines.

общая площадь 111 m²

Связь и безопасность: Интернет, сигнализация, видео охрана
Подробнее: лифт, паркет, электричество
Санитарное помещение: вентиляция, центральная вода
Отопление и вентиляция: кондиционер, комбинированное

Üürile anda Kristiine linnaosas, Keemia 4 aadressil asuvas ärihoones, 110.95 m² suurune büroo.
Tegemist on ärihoonega, mis paikneb Paldiski maantee ja Mustamäe teel asuva Hipodroomi ristmiku vahetus läheduses.

Hoone kolmandal korrusel asuv büroopind on avara planeeringuga ja koosneb avatud tööalast, eraldi kabinetist ning kahest abiruumist.
Korruse peal naabritega ühiskasutuses tualettid.

Lisaeelised antud pinnale:
Piirkonnas erinevad parkimisvõimalused
Piirkonnas hea ühistranspordi ühendus
Ruumidesse tagatud 24/7 ligipääs
Efektiivne ja kaasaegne sundventilatsioon
Konditsioneer
Välja ehitatud elektrooniline valvesüsteem
Territoorium kaetud elektroonilise videovalvega

Üüripind on vaba ja valmis sissekolimiseks.

Hoones on pakkuda ka teisi erineva suurusega büroopindasid.
Hoone keldrikorrusel võimalik pakkuda juurde laopindasid.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pakkumine on otse omanikult ja üürnikule vahendustasuta!

Huvi korral jagan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.
Küsi lisa!

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
721 € 6.50 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/3843020
Общая площадь 111 m²
этаж/Этажей 3/6
Год постройки 1982
Состояние в хорошем состоянии
Номер кадастры 78407:701:1650
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)