Сдаётся в аренду офисные площади, бюро, обслуживание, 90.2 m² - Narva mnt 7a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Soodne büroopind Kesklinnas!

общая площадь 90.2 m²

Санитарное помещение: душ, вентиляция, центральная вода
Отопление и вентиляция: центральное отопление
Кухня: кухня, кухонная мебель
Связь и безопасность: Интернет, видео охрана
Подробнее: электричество, стенной шкаф, гардеробная комната, лифт

Anname üürile 90,2 m² suuruse pinna Tallinna kesklinnas, suurepärase asukohaga Narva mnt 7a ärihoones.

ÄRIPINNA KIRJELDUS
- Pind on liigendatud klaasseintega väiksemateks ruumideks.
- Soovi korral saab muuta planeeringut või eemaldada klaasseinad.
- Üürnike ühiskasutuses on möbleeritud köök, tualetid ja dušš.
- Võimalik juurde üürida laopinda.
- Olemas sundventilatsioon.
- Hoones on lift ja elektrooniline valvesüsteem.
- Ligipääs hoonesse on tagatud 24/7.
- Üüripinna hinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

ASUKOHT JA LIGIPÄÄSETAVUS
Narva mnt 7a ärihoone asub Tallinna kesklinna tuiksoonel ning on kergesti ligipääsetav nii jalgsi kui ka erineva transpordiga tulijale.

- Hoone vahetus läheduses asuvad Viru ja Foorumi keskus, Kaubamaja, Rotermanni kvartal, Estonia teater ja ooperimaja, Draamateater, vanalinn ja sadam ning mitmed mainekad hotellid, söögikohad ja spordiklubid.
- Büroohoonest jalutuskäigu kaugusele kõrvale jäävad trammi- ja bussipeatused.

PARKIMINE
Ärihoone kõrval on parkimisvõimalus külalistele ja hoone üürnikele.

LISAVÕIMALUSED
- Hoones on saadaval ka teise suuruse ja sarnase planeeringuga büroopindasid.
- Suuremaid äripindu saab kohandada vastavalt ettevõtte vajadustele ja soovidele.
- Võimalus sõlmida tähtajatu leping.

TAUST
Ärihoone üüripinnad on sobilikud nii väikeettevõtjast iluteenindajatele, keskmise suurusega meditsiiniasutustele, IT-firmadele, advokaadibüroodele kui ka suurematele teenindus- ja kaubandusettevõtetele.

KONTAKT JA LISAINFO
Pakkumine on otse omanikult.
Võta ühendust ja lähme vaatama!
Vaata ka teisi meie saadaval olevaid äripindu: www.colonna.ee/aripinnad/

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
677 € 7.50 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/3839004
Общая площадь 90.2 m²
этаж/Этажей 3/7
Номер кадастры 78401:114:0590
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)