Сдаётся в аренду офисные площади, торговля, обслуживание, 106.7 m² - Estonia pst 1, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Kaubanduspind südalinnas!

общая площадь 106.7 m², каменный дом

Отопление и вентиляция: центральное отопление
Подробнее: витрины
Санитарное помещение: вентиляция, центральная вода
Связь и безопасность: бронированая дверь

Suured vitriinaknad ja kõrged laed - eksklusiivne äripind Südalinnas!

ÄRIPIND:
– Kasutus: kaubandus, teenindus
– Üle 4 m kõrged laed
– Suur vitriinaken ja väga palju aknapinda reklaamiks
– Tänavatasapinna nähtavus
– Väga hea leitavus ja ligipääsetavus

PARKIMINE:
– Võimalus kasutada ümbruskonna parklaid ja parkimismaju

ÜMBRUSKOND:
– Viru Keskus otse vastas
– Kesklinna ärikvartal ja peatänavad
– Hotellid, restoranid, kohvikud ja kaubandus
– Tallinna parim ühistranspordiühendus

ÜÜRITINGIMUSED:
- Kõrvalkulud: fikseeritud
- Tagatisdeposiit 2 kuud
- Hindadele lisandub käibemaks

- Pakkumine on vahendustasuta!

Kui soovite rohkem infot või ruume näha, võtke ühendust!

Küsi lisainfot:
Madis Merioja
**** ****
m*****@u******.ee

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
2 499 € 23.4 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/3824403
Комнат 7
Общая площадь 106.7 m²
этаж/Этажей 1/5
Состояние средний
Класс энергоэффективности Отсутствует
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)