Продаётся офисные площади, склад, склад, производство, применение не назначено, 1973 m² - Keskuse, Põdruse, Haljala vald, Lääne-Virumaa

Müüa hoonestatud ärimaa

общая площадь 1973 m², частная собственность

Отопление и вентиляция: тепловой насос, центральное отопление, Печное отопление
Связь и безопасность: Интернет, сигнализация, видео охрана, огорожен забором, соседский дозор, сигнализация
Подробнее: телефон, бесплатная парковка, электричество, промышленное напряжение, скважина, недалеко от леса
Санитарное помещение: местная вода
Окрестность: гравийные дороги

Rakverest ca 10 km kaugusel Põdruse külas müüa lao- ja tootmishooned koos maaga.
Kinnistu asub 1,4 km kaugusel Tallinn-Narva mnt ja kinnistu suurus on ca 14ha
Hea juurdepääs avalikult teelt.
Hoonetest on olemas kaks kaarhalli ja üks viilhall, puurkaev, kütusehoidla ja olmehoone (vajab põhjaliku remonti)
Viilhalli suurusega 936m², ehitusaluse pinnaga 893m² (18mx52m x11).
Kaarhall suurusega 551m², ehitusaluse pinnaga 540,9m² betoon põrandaga (37,5m x 15,1m)
Kaarhall 2 suurusega 551m², ehitusaluse pinnaga 540,9 asfaltkattega põrand (37,5m x 15,1m)
Olmehoone on ehitusaluse pinnaga 114m²; puurkaev, alajaam ja kütusehoidla mis on 512m² ehitusaluse pinnaga
Kehtiv elektriliitumine 200 A.
Kinnistu koosneb rohumaast 66545m², metsamaast 32638m² ja muud maad 39601m².
Rakveresse on maad 10km ja Tallinnasse on maad 96km
Hooned on kasutuses laona.
Kinnistut valvab turvafirma.
Hoonete ja kinnistuga tutvumiseks palun helista ja lepime aja tutvumiseks kokku.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
275 000 € 139 €/m²
Продаётся офисная площадь
Продаётся офисная площадь www.kv.ee/ru/3811652
Комнат 4
Общая площадь 1973 m²
Этажей 1
Год постройки 1990
Состояние готовый
форма собственности частная собственность
Площадь участка 199471 m²
Номер кадастры 19003:002:0880
Класс энергоэффективности Отсутствует
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные