Продаётся участок земли, назначение земли - Soorebase, Uhmardu, Tartu vald, Tartumaa

Uus hind! Maaliline privaatne metsaga kinnistu

участок 13504

Окрестность: дороги в хорошем состоянии, местонахождение за пределами посёлка, в округе частные дома, недалеко от леса, Saadjärv озеро 1.5 km

Müüa looduskaunis, hea suurusega kinnistu rahulikus naabruskonnas.
Kinnistu on 1,35 ha suurune. Kinnistul on palju kõrghaljastust, mis teeb krundi privaatseks.

MÜÜA LISAKS KAKS NAABERKINNISTUT (neid portaalis pole, küsi lisa):
* Uhmri, Uhmardu küla, Tartu vald, Tartu maakond - 79601:001:3419
* Kobrase, Uhmardu küla, Tartu vald, Tartu maakond - 79601:001:3420

EHITAMINE
Projekteerimistingimuste alusel on võimalik kinnistule ehitada elamu koos abihoonetega.
Elektri alajaam asub kinnistul ehk elektriliitumine on ampritasupõhine.
Vesi ja kanalisatsioon rajada lokaalselt.
Ligipääs otse valla teelt.

ASUKOHT JA ÜMBRUS
Kinnistule lähim, Uhmardu bussipeatus asub 400m kaugusel.
Lähimas külas, Maarja-Magdaleenas (ca 2,5 km), asuvad kool, lasteaed, pood jms.
Saadjärve rannad ca 15 km sõidu kaugusel.
Lähtele ja Tabiverre ca 15 km.
Tartusse ca 30 km.

Kinnistuga võib iseseisvalt tutvuma minna. Koordinaadid: 58.623324, 26.767464

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
17 900 € 1.33 €/m²
Продаётся земельный участок
Продаётся земельный участок www.kv.ee/ru/3797219
Площадь участка 13504 m²
Номер кадастры 79601:001:3421
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные