Продаётся квартира, 2 комнатная - Viisu mnt 7, Viisu, Paide, Järvamaa

Hubane 2-toaline korter!

квартирная собственность

Кухня: газовая плита, кухонная мебель
Санитарное помещение: бойлер, душ
Отопление и вентиляция: Печное отопление
Подробнее: кладовка, стеклопакет, новая электропроводка

Otsid rahulikku ja hubast elukohta eemal linnakärast? Siis on see pakkumine just Sinule!
Müügile on tulnud ahjuküttega 2-toaline korter Viisu külas. Korter on renoveeritud umbes 9 aastat tagasi.
Korter seisukorras, mis võimaldab kohest sissekolimist.
Vannitoas olemas põrandaküte.
Korteri juurde kuulub kuuri- ja keldriboks.

Asukoht:
Korter asub looduskaunis kohas Järvamaal, Paide linna lähedal.
Eluolu on siin rahulik, ümbruses on loodus. Olemas park, lasteaed, kergliiklustee, kus saab sporti harrastada.
Paide linn on 10 minutilise autosõidu kaugusel, kus on olemas kõik eluks vajalik: poed, koolid, lasteaed, haigla ja muud teenused.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
18 700 € 505 €/m²
Продаётся квартира
Продаётся квартира www.kv.ee/ru/3780721
Комнат 2
Общая площадь 37 m²
этаж/Этажей 1/2
Год постройки 1960
Состояние средний
форма собственности квартирная собственность
Номер кадастры 68401:005:0103
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные