Сдаётся в аренду дом, 3 спальная комната - Vardi tee, Haabneeme, Viimsi vald, Harjumaa

Anda rendile stiilne kodu Haabneeme vaiksel tänaval.

деревянный дом, общая площадь 156 m²

Кухня: электрическая плита
Санитарное помещение: ванная, душ, туалет и ванная по отдельности, стиральная машина
Подробнее: кладовка, гардероб
Отопление и вентиляция: кондиционер, геотермическое отопление

Ära otsi kaugemalt!

Alates 1 juulist 2026 anda rendile Haabneeme vaikses tänavas stiilne kodu. Majast jalutuskäigu kaugusel asuvad nii Haabneeme rand kui ka Viimsi keskus, kus on võimalik külastada kino, spaa- ja saunakeskuseid. Samuti Artiumi kultuurikeskus ja suusamägi Vimka mäepark. Läheduses on ka lasteaiad, koolid, toidupoed ning ühistranspordiühendus Tallinnaga.

Planeering:
Esimesel korrusel asuvad avar esik koos garderoobi-, tehno-, pesuruumi- ja panipaigaga, samuti avar köök sahvri, elutoa ja WC-ga. Teisel korrusel asuvad kolm magamistuba ja suur avar vannituba koos vanni ja dušinurgaga. Tubades on nii prantsuse rõdu kui ka katuseaknad, mis annavad tubadele palju valgust ja õhulisust. Magamistubadesse on paigaldatud jahutusseadmed.

Maja ümbritseb suur terrass, millele pääseb majast kolmest uksest. Hoovis on haljastus, kus kasvavad viljapuud ja ilutaimed. Akendest paistavad kõrged männid. Vaiksed naabrid.

Üüritingimused:
Üür: 2 600 €/kuus + kõrvalkulud
Tagatisraha: vastavalt kokkuleppele
Vahendustasu: 0 €

Ссылка на объявления

Связаться с продавцом

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Связаться с продавцом
Stig Rästa
Stig Rästa
2 600 € 16.7 €/m²
Сдаётся в аренду дом
Сдаётся в аренду дом www.kv.ee/ru/3775233
Комнат 5
Спален 3
Общая площадь 156 m²
Этажей 2
Год постройки 2020
Состояние в хорошем состоянии
Площадь участка 1541 m²
Класс энергоэффективности B
Уведомить о некорректном объявлении
ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)