Продаётся рядный бокс, 6 спальная комната - Hüübi tn 50, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

День клиента: E 18.05 17:00-18:00

Kliendipäev esmaspäev 18.05 kell 17.00- 18.00!

квартирная собственность, каменный дом, общая площадь 236 m²

Кухня: индукция, холодильник, кухонная мебель
Санитарное помещение: бойлер, сауна, туалет и ванная по отдельности, душ, стиральная машина, канализация, центральная вода
Отопление и вентиляция: газовое отопление, тепловой насос, центральный газ, кондиционер
Связь и безопасность: Интернет, кабельное телевидение, огорожен забором, бронированая дверь, соседский дозор
Подробнее: стенной шкаф, кладовка, общественный транспорт, гараж, паркет, стеклопакет, возможность варианта с мебелью, промышленное напряжение, гардероб, электричество, терасса, телевидение, бесплатная парковка
Окрестность: в округе частные дома, соседи вокруг, дороги в хорошем состоянии, находится в центре города

TULE JA TUTVU SELLE SUURE PEREELAMUGA JUBA ESMASPÄEVAL 18.05 KELL 17.00- 18.00!

KLIENDIPÄEVA RAAMES SOODUSHIND 409 000.-!

KLIENDIPÄEVALE PALUN REGISTREERUDA E- MAILI VÕI TELEFONI TEEL!

Tallinna hinnatud Kristiine linnaosas on müügile tulnud avar ridaelamuboks, mis pakub suurepärast elukeskkonda igale perele. 236 m² elamispinda neljal korrusel, privaatne aiaga hoov, kahe autoga garaaž, oma saun ja suur terrass – kõik see vaid 10 minuti kaugusel kesklinnast.

MAJA JA PLANEERING

See 1999. aastal ehitatud ja aastate jooksul hoolikalt uuendatud ridaelamuboks paikneb vaikses sisekvartalis, tupiktänaval, eemal linnakärast. Boksi läbimõeldud planeering tagab maksimaalse privaatsuse ja funktsionaalsuse – trepihall on keskne ja ükski tuba ei ole läbikäidav.

Küte: ökonoomne gaasiküte (oma gaasikatel), lisaks õhksoojuspumbad/konditsioneerid ülemistel korrustel
Kommunikatsioonid: kõik tsentraalsed ühendused, kiire internetiühendus (Telia valguskaabel valmimas 2025)
Elekter: 3x32A

I KORRUS – FUNKTSIONAALSUS JA LÕÕGASTUS
Avar esik ja eraldi kabinet või külalistetuba (mõlemas sisseehitatud garderoob). Majapidamisruum koos pesumasina/kuivati ja dušiga (võimalus lisada vann). Saun koos eesruumi ja WC-ga. Hoiruum ning mahukas panipaik. Kahe autoga garaaž automaatukse ja riiulitega.

II KORRUS – AVATUD ELURUUM JA KÖÖK
Avar ja valgusküllane avatud köök-elutuba, Köögist pääs maja esisele rõdule. Elutoast väljapääs suurele 36 m² terrassile, mis toimib suvisel ajal justkui lisatoana.
Täisvarustuses köök: integreeritud pliit, elektriahi, külmik, nõudepesumasin – kõik jäävad uuele omanikule.

III KORRUS – PERE MAGAMISTOAD
3 magamistuba, neist üks eriti suur – pere peamagamistuba. Täielikult renoveeritud vannituba/WC.
Peamagamistoas konditsioneer mugavuseks ka suvekuumadel päevadel.

IV KORRUS – ERALDI TASANDE PÕLVKONNALE
2 magamistuba, millest ühes kööginurga valmidus – ideaalne näiteks vanavanematele või noorele täiskasvanule
Vannituba/WC valmidus (vajab väljaehitamist). Küttelahendus: õhksoojuspump/konditsioneer.

PRIVAATNE HOOV JA MUGAV ASUKOHT
Õueala suurus 185 m², ümbritsetud aiaga – turvaline ja rohelusse uppuv keskkond. Hoovis parkimiskoht ja automaatvärav, mida jagavad vaid viis boksi.
Kristiine Keskus 10 min jalutuskäigu kaugusel, Vanalinn ja lennujaam vaid lühikese autosõidu kaugusel. Lasteaiad, koolid ja ühistransport (Tedre peatus 300 m) lähedal.
Ideaalne kombinatsioon linnaelust ja peresõbralikust rahust.

PEAMISED EELISED
236 m² elamispinda
36 m² terrass ja rõdu
Privaatne aiaga hoov ja automaatvärav
Saun eesruumi ja dušiga
Kahe autoga garaaž
Säästlik gaasiküte + konditsioneerid
Renoveeritud perevannituba
Katusekorrusel võimalus luua eraldi elamispind

TULE TUTVUMA!
Helista ja küsi lisa, olete oodatud selle suure pereelamuga tutvuma!

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
День клиента
E 18.05 17:00-18:00
Pегистрация
Свяжитесь с продавцом
Новая цена
409 000 € 1 733 €/m²
419 000 €
Продаётся рядный бокс
Продаётся рядный бокс www.kv.ee/ru/3762055
Комнат 7
Спален 6
Общая площадь 236 m²
Этажей 4
Год постройки 1999
Состояние обновлённый
Готовность готовый
форма собственности квартирная собственность
Площадь участка 185 m²
Номер кадастры 78407:701:4321
Счета лето/зима 100 € / 250 €
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные