Продаётся участок земли, жилищная земля - Kirsipuu 15, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Virumaa

Müüa suvilakrunt Tapa linnas!

участок 973

Окрестность: местонахождение в пригороде

Müüa Tapa äärelinnas, Lehtse tee äärses suvilate piirkonnas elamumaa kinnistu.

Tegemist on avara ja päikesele avatud nurgapealse kinnistuga, millele on hea ligipääs kahelt küljelt.

On olnud siiani kasutusel aiamaana.

Sobib hästi suvekodu rajamiseks, võimalik paigaldada ka väike valmis aiamaja.

Vaata ka erinevaid aiamajade lahendusi: https://www.lasita.com/

Täpsema info saamiseks võtke julgelt ühendust e-posti kaudu või telefoni teel.

---

Soovid müüa või üürile anda kinnisvara? Võta minuga ühendust!

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
14 000 € 14.4 €/m²
Продаётся земельный участок
Продаётся земельный участок www.kv.ee/ru/3746957
Площадь участка 973 m²
Номер кадастры 79001:001:0367
Класс энергоэффективности Отсутствует
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные