Продаётся офисные площади, размещение, 33.5 m² - J. V. Jannseni tn 57, Ülejõe, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Arendusvõimalusega korteriomand jõeäärses majas

общая площадь 33.5 m², квартирная собственность, деревянный дом

Отопление и вентиляция: Печное отопление
Кухня: кухня
Окрестность: Sauga Jõgi 100 m

Hoones toimus hiljuti ulatuslik põleng, kuid antud korter hetkel teadaolevaid kahjustusi ei saanud.

Ühistuga kokkuleppel on võimailk hoone katusekorrus välja ehitada. Katuseharja on võimalik tõsta, samuti on lubatud ehitada katusesse väljaehitisi.

Värskelt valmisid uued kuurid.

KORTER: Korter on läbi maja planeeringuga. Korteris on esik, eraldi köök, kaks tuba ja WC. WC on kuivkäimla, mille saab teha ümber veega WC-ks (ülemise naabriga saab kulud kahasse jagada - naabriga räägitud). Tsentraalne veevarustus ja kanalisatsioon on olemas köögis. Korter vajab kapitaalremonti.

HOONE: Hoonel ei ole olemasolevaid ega planeeritavaid laenusid. Ehitisregistri andmetel on elamu ehitatud 1999. aastal. Hoone plaan koostati aga 1969. aastal, mistõttu võib eeldada, et tegelik valmimisaeg on umbes 1970. aasta. Hoone ehitusalune pindala on 157 m2 ja majas on kokku 6 korterit.
Majas on korteriühistu: Pärnu linn, J. V. Jannseni tn 55 // 57 korteriühistu, mille registrikood on: 80486011.

ASUKOHT: Ideaalne asukoht otse Sauga jõe kaldal, kohe maja kõrval asub ka paadisild. Lähedal on kool, lasteaed, perearstikeskus, apteek, kauplused, söögikohad ning tervisespordirajad.

Lähim bussipeatus asub 200 meetri kaugusel.
Pärnu kesklinn on vaid 1,5 km ja Pärnu rand 3 km kaugusel.

Oleme avatud hinnaläbirääkimistele.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
Ketlin Loob
Ketlin Loob Пользователь идентифицирован
Kerese Rannakodu OÜ
35 000 € 1 045 €/m²
Продаётся офисная площадь
Продаётся офисная площадь www.kv.ee/ru/3725315
Комнат 2
Общая площадь 33.5 m²
этаж/Этажей 1/2
Состояние нуждается в обновлении
форма собственности квартирная собственность
Номер кадастры 62502:003:6410
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные