Сдаётся в аренду квартира, 1 комнатная - Malmi tn 6-3, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

БРОНЬ

Üürile,renoveeritud,kesklinn, väiksed kõrvalkulud!

Кухня: индукция, открытая кухня, холодильник, кухонная мебель
Санитарное помещение: новый трубопровод, душ, бойлер, стиральная машина
Отопление и вентиляция: отопление пола, электрическое отопление, тепловой насос, Печное отопление, камин, комбинированное, кондиционер
Связь и безопасность: Интернет, лестничная площадка запирается, видео охрана
Подробнее: бесплатная парковка, стеклопакет, мебель, новая электропроводка
Окрестность: находится в центре города

Tule vaatama!
Üürile anda hubane möbleeritud loft-tüüpi stuudiokorter renoveeritud majas Karlova ja Kesklinna piiril. Korter paikneb kahel tasapinnal. Esimesel korrusel on esik koos avatud elutoa ja köögiga, dušši- ja tualettruum ning teisel tasapinnal magamistuba koos töökohaga. Aknad avanevad tänavale ja hoovi, lisaks on kolm katuseakent. Majas on kokku kolm korterit. Asub tupiktänava lõpus, mistõttu liiklusmüra on väike. Naabrid on vaiksed.

Korteri sisekujunduses on järgitud heledat skandinaavialikku joont ja kasutatud kvaliteetseid naturaalseid materjale: puitpõrand, puidust aknalauad, naturaalne marmorkivi vannitoas, stuudiotapeedid. Lisaks õhksoojuspumbale on olemas soojustsalvestav kamin-ahi ja põrandaküte vannitoas. Korter on täielikult möbleeritud ning sissekolimiseks valmis. Tehnikast on olemas külmkapp, induktsioonpliit, õhupuhasti, pesumasin. Vesi on pehmendatud. Internetiühenduseks valguskaabel (Telia). Korteri kasutusse kuulub lukustatav keldriruum (15m2). Tasuta parkimine tänaval. Südalinn on 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Üürihinnale lisanduvad korteri kommunaalteenuste kulu- vesi ja prügi ca 15 euri/kuu ja veepehmendi sool ca 65euri. Väga väikesed lisakulud! Ühistuga seotud kulusid pole. Muidugi lisandub elektri kulu ( vastavalt tarbimisele), üürilevõtja poolne otseleping ( ise saab valida kas börsi või fiks ja kes on elektrimüüa). Või siis kui ahjuga eelistatakse kütta siis puude kulu aastas 2-4/m3.

Lepingu sõlmimisel kuulub tasumisele tagatisraha (ühe kuu üürisumma) ja esimese kuu üür ettemaksena. Korter on vaba alates 15 MÄRTS. Tule vaatama! Helista ******* (Janar)

Маклеров просим не беспокоить.

Ссылка на объявления

Связаться с продавцом

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Связаться с продавцом
Janar
Janar Пользователь идентифицирован
Владелец
390 € 14.4 €/m²
Отдаётся в аренду квартира (Забронировано)
Отдаётся в аренду квартира (Забронировано) www.kv.ee/ru/3703375
Комнат 1
Спален 1
Общая площадь 27 m²
Состояние обновлённый
Номер кадастры 79508:047:0014
Предоплата 390 €
Проверьте данные владельца квартиры
Уведомить о некорректном объявлении
ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)