Продаётся офисные площади, 4385 m² - Tehnika tn 4, Uuemõisa alevik, Haapsalu, Läänemaa

Arenduseks sobiv hoonestatud kinnistu

общая площадь 4385 m²

Müüa väga hea asukohaga arenduseks sobiv hoonestatud kinnistu Haapsalu kesklinnast 2 km kaugusel, Tallinna mnt lähedal, väljakujunenud äri ja tootmispiirkonnas. Hooned vajavad renoveerimist.

Varasemalt asus ruumides saekaater (töökoda 2357 m2, saeveski 704 m2, olmehoone 521 m2, ladu 566 m2, kuivati 237 m2).

Hind sisaldab 600 A elektrivõimsust, olemas on oma alajaam.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
430 000 € 98.1 €/m²
Продаётся офисная площадь
Продаётся офисная площадь www.kv.ee/ru/3682373
Общая площадь 4385 m²
Этажей 1
Площадь участка 30256 m²
Номер кадастры 67401:009:0002
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные