Сдаётся в аренду офисные площади, бюро, торговля, обслуживание, 91 m² - Roseni 10, Rotermanni kvartal, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Ilusalongi pind

общая площадь 91 m²

Отопление и вентиляция: центральное отопление
Подробнее: вход с улицы, отдельный вход

Üürile anda Rotermanni kvartalis, Roseni 10 aadressil asuva hoone 1.korrusel äripind suurusega 91 m2. Üüripind sobib kasutamiseks kaubandus- või teeninduspinnana. Äripinnale on sissepääs otse tänavalt, ruumid on heas seisukorras. Kokkuleppel praeguse üürnikuga, vabaneb pind kiirelt uue üürniku sissekolimiseks.

Üürile lisandub käibemaks ning kõrvalkulud.

Äripinna üüripakkumine on otse omanikult, Rotermann City OÜ-lt.

Rotermannis ootab sind rikkalik valik moekauplusi, büroosid ja restorane. Autovaba linnakeskkond annab jalakäijatele suurepärase võimaluse nautida arhitektuurselt põnevat linnaruumi ning Rotermannis pakutavaid tooteid ja teenuseid. Siit leiab endale midagi uut ja huvitavat nii noorem ja trenditeadlik kui ka kvaliteeti ja aegumatut klassikat armastav ostja. Rotermanni söögikohtade valik on väga mitmekülgne ning lubab huvilistel võtta ette tõelised maitserännakud maailma eri paikadesse. Nagu igas korralikus kvartalis, leidub ka Rotermannis mitmeid ilusalonge, vabaaja veetmise võimalusi ning erinevaid teenusied nii kehale kui ka meelele.

Kogu parkimine on suunatud suurde maa-alusesse parklasse, kus jätkub kohti kõigile.

Tekkis huvi ja soovid seda pinda lähemalt näha?
Vastan meeleldi lisaküsimustele ning tutvustan Rotermanni kvartalit!

ARENDAJAST
US Real Estate ja Rotermann City OÜ - arendame linnaruumi ja loome ainulaadset elukeskkonda aastast 1991. Meie eesmärgiks on arendada kaasaegse arhitektuuriga terviklikku elu- ja ärikeskkonda, kus on ühendatud parimad tehnilised teadmised iidsete tarkustega.

Oleme oma tegevusaastate jooksul arendanud kokku rohkem kui 250 000 m2 kinnisvara. Täna on meie poolt hallatavas portfellis üle 100 000 m2 üüritavat äripinda.

Rohkem infot arendajast: www.usre.ee ja Rotermanni kvartali kohta: www.rotermann.ee.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
1 700 € 18.7 €/m²
Сдаётся в аренду офисная площадь
Сдаётся в аренду офисная площадь www.kv.ee/ru/3630269
Общая площадь 91 m²
этаж/Этажей 1/7
Год постройки 2007
Состояние обновлённый
Номер кадастры 78401:114:0047
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)