Сдаётся в аренду квартира, 1 комнатная - Pärnu mnt 110, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Suure klaasitud rõduga stuudio!

квартирная собственность

Кухня: электрическая плита, открытая кухня, холодильник, кухонная мебель
Санитарное помещение: душ
Отопление и вентиляция: центральное отопление
Подробнее: закрытый балкон, лифт
Связь и безопасность: лестничная площадка запирается, бронированая дверь

Üürile anda valgusküllane stuudiokorter suure klaasitud rõduga hinnatud Osten Tori majas.

Korteri koosseisu kuuluvad avatud köögiga elutuba ning duširuumi ja WC-ga sanitaarruum. Korteri juurde kuulub avar avatavate klaasidega rõdu, kuhu avaneb pärastlõunane päike. Aknad ja rõdu avanevad Tondi tänava poole.

Korter antakse üürile koos mööbliga. Olemas on lahtikäiv nurgadiivan ja kogu esmavajalik sisustus. Väiksemad, hästi kasvatatud lemmikloomad on lubatud.

Kommunaalkulude aasta keskmine on umbes 120 € kuus.

Asukoht on väga mugav – kesklinn jääb lähedale ning maja kõrval on nii bussi- kui ka trammipeatus, tagades kiire ühenduse kõikide linnaosadega.

Üürileping sõlmitakse tähtajaliselt vähemalt 1 aastaks.

Üürile lisanduvad kõik kõrvalkulud.
Deposiit: 1 kuu üür.
Büroo vahendustasu: 1 kuu üür + käibemaks.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
460 € 14.2 €/m²
Отдаётся в аренду квартира
Отдаётся в аренду квартира www.kv.ee/ru/3611114
Комнат 1
Общая площадь 32.3 m²
этаж/Этажей 4/15
Год постройки 2006
Состояние средний
форма собственности квартирная собственность
Номер кадастры 78401:118:0008
Класс энергоэффективности D
Проверьте данные владельца квартиры
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)