Сдаётся в аренду квартира, 2 комнатная - Kadaka pst 169b, Kadaka, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Stiilne kodu terviseraja kõrval!

квартирная собственность, панельный дом

Кухня: плита с керамическим покрытием, открытая кухня, холодильник, кухонная мебель
Санитарное помещение: душ, стиральная машина
Отопление и вентиляция: центральное отопление
Связь и безопасность: Интернет, телефон, кабельное телевидение, бронированая дверь, лестничная площадка запирается, соседский дозор
Подробнее: паркет, стеклопакет, мебель, возможность варианта с мебелью, телевидение, закрытый двор, бесплатная парковка
Окрестность: в городе, дороги в хорошем состоянии, соседи вокруг, в округе квартирные дома

Pakkuda pikaajaliseks rentimiseks suurepärase asukohaga stiilne 2-toaline!

KORTER
Selle kolmanda korruse korteri muudavad avaraks suured aknad ja stiilne sisekujundus. Korteris on tehtud hiljuti värskendusremont ning kõik tehnika toimib nii nagu peab.
Magamistoas asub suur kaheinimese voodi, kummut ning lisaks veel mahukas „walk-in“ garderoob. Sisuliselt jääb kõik piltidel nähtav mööbel ning tehnika üürnikku kasutusse.
Rõdu antud korteril ei ole.

MAJA
Kvaliteetselt ehitatud seitsmekordne korterelamu on heas korras ja sulandub ilusti kokku lähedal olevate uuemate majadega. Maja ümber on suur parkla ja hoovist leiab laste mänguväljaku. Kortermajas tegutseb aktiivne ühistu, aastaringselt on hoone ümbrus hooldatud ja maja seest puhas.

PARKIMINE
Parkimine toimub tõkkepuudega eraldatud maja ümbritseval parkimisalal ning on tasuta. Kindlat kohta antud korteri juurde ei kuulu, kuid hoovist leiab alati vabu kohti parkimiseks.

KULUD
Kommunaalkulud:
Suvel ca 110-150 eurot kuus
Talvel 160-200 eurot kuus

Korteri rentimisel tuleb tasuda:
Esimese kuu üür ette: 740€
Maakleritasu: 740€+km.
Tagatisraha info: korterit on võimalik rentida läbi Rendin keskkonna (kuutasu: 29,6€), sellisel juhul tagatisraha üürnik tasuma ei pea.
Täpsem info maakleri käest.

ASUKOHT
Kodu asub logistiliselt suurepärases kohas. Kõik eluks vajalik (poed, meelelahutus, sportimisvõimalused jpm) on lähedal olemas. Bussipeatus asub kõigest 200m kaugusel.
Otse maja tagant läheb läbi kergliiklusrada, mis on ühendatud ülejäänud populaarsete kergliiklusteede ja metsaradadega.

Helista ning küsi lisainfot.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
740 € 14.9 €/m²
Отдаётся в аренду квартира
Отдаётся в аренду квартира www.kv.ee/ru/3565774
Комнат 2
Спален 1
Общая площадь 49.8 m²
этаж/Этажей 2/7
Год постройки 2004
Состояние в хорошем состоянии
форма собственности квартирная собственность
Номер кадастры 78405:502:2780
Класс энергоэффективности D
Проверьте данные владельца квартиры
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)