Suure-Kaasiku, Lalli, Kambja vald, Tartumaa

Suure potentsiaaliga tootmishoone!

Участок 70029, частная собственность, нуждается в обновлении, сауна, душ, тепловой ...

Võimalus enda äranägemise järgi oma äri luua. Tegu on kasutusloaga hoonega, võimalik ...

не н�…
5962 m²
540 000 € 90.6 €/m²

1 Kivi tn 16, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa

САМЫЙ ДЕШЕВЫЙ М2 В СТРАНЕ ПРОИЗВОДСТВА ПАЛДИСКИ

Участок 5924, ангар, коробка с дверьми и окнами, в среднем состоянии, год постройки ...

Продаётся производственное здание с высокими потолками и отличными ...

скла…
5924 m²
129 000 € 21.8 €/m²

Pihkva tn 109, Mustvee linn, Mustvee vald, Jõgevamaa

Участок 24957, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, ...

Kas otsid suurepärast investeerimisvõimalust edukas tootmissektoris või hoopis ...

бюро…
5619.7 m²
990 000 € 176 €/m²

21 Veermiku tee 7, Kilksama, Tori vald, Pärnumaa

Müüa tootmishoone, asukoht Via Baltica ääres

Участок 30717, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2014, душ, твёрдое ...

Müüa atraktiivne sale-and-leaseback investeerimisobjektMüügis on väljaüüritud ...

прои…
5531.2 m²
2 д назад
4 258 000 € 770 €/m²

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

R1 = Oma äriruum = Oma kapital

Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...

MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...

бюро…
5341 m²
5 821 690 € 1 090 €/m²

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

Участок 23099, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...

LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja Varivere tee ...

бюро…
5341 m²
13 ч назад
29 910 € 5.60 €/m²

Karamelli tn 6, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Soodsad äripinnad kesklinna serval

Готовый, год постройки 2005, гараж, лифт, возможность варианта с мебелью ...

Pinnad sobivad nii bürooks (seni Swedbank'i IT osakonna kontorina kasutuses olnud) ...

бюро…
5300 m²
34 450 € 6.50 €/m²

Peterburi tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

10T Краны 5000m2 новое здание

Участок 8000, этаж 1/1, новый, год постройки 2023

Предлагаем в аренду или на продажу производственные помещения разной площади в новом ...

прои…
5000 m²
33 750 € 6.75 €/m²

Pähklimäe tee 11, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

Ehitus on alanud! Uued lao- ja tootmispinnad Tartu mnt suunal.

Участок 112400, этаж 1/2, новый, год постройки 2027

Ehitus on alanud! Arendatavas Rae Park logistika- ja kergetööstuspargis on üürile anda ...

скла…
5000 m²
30 000 € 6 €/m²

Kalaranna tn 28, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

PATAREI MEREKINDLUS - VÄRAV UUTE VÕIMALUSTE JUURDE

Этаж 1/4, новый, год постройки 1865, центральное отопление, Интернет, электричество, ...

Patarei Merekindluse valmimisega aastal 2027 avaneb Tallinn lõplikult merele ja ...

бюро
4946 m²
84 000 € 17 €/m²

Pärnu tn 6, Paide linn, Paide, Järvamaa

HOTELL, UUS SPA JA UJULAKOMPLEKS PAIDES!

Участок 4215, каменный дом, обновлённый, сауна, душ, центральное отопление, кухня, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
4539 m²
770 000 € 170 €/m²

Keila tee 2a, Karjaküla, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Müüa rahavoo objekt Keilas + arendusvõimalus.

Участок 22933, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 1999, тепловой ...

Müüa rahavoo objekt Keilas + samal kinnistul arenduspotentsiaaliga maa-ala, millele on ...

скла…
4411.8 m²
1 250 000 € 283 €/m²

Aasa tee 1, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa

Üürile anda laopind Nehatu logistikapargis

Участок 39673, этаж 2/1, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2014, душ, ...

не н�…
4312.4 m²
21 260 € 4.93 €/m²

Vana-Narva mnt 20C, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Uued kõrged tootmispinnad Iru Elektrijm. läheduses

Этаж 1/1, Интернет, электричество, эстакад, бесплатная парковка, центральный газ, видео ...

Iru, Vana-Narva mnt ja Peterburi mnt vahelisel alal välja kujunenud tööstuspiirkonda ...

скла…
4270 m²
29 463 € 6.90 €/m²

Lepatriinu põik 2, Jälgimäe, Saku vald, Harjumaa

Kaasaegne lao- ja büroohoone Tänassilma Tehnopargis

Этаж 1/2, панельный дом, новый, год постройки 2025, газовое отопление, Интернет, ...

не н�…
4260 m²
25 347 € 5.95 €/m²

Linnamäe tee 95, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/2, в хорошем состоянии, год постройки 2021

Anname üürile erineva suurusega kaubanduspindasid 2021.aastal valminud keskuses. ...

торг…
4200 m²
58 800 € 14 €/m²

Kalda tn 7c, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Mahukas laopind estakaadidega!

Этаж 1/1, душ, туалет и ванная по отдельности, вода, закрытый двор, отдельный вход, ...

скла…
4133.5 m²
20 254 € 4.90 €/m²

Kalda tn 7c, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

MAHUKAS LAOPIND ESTAKAADIDEGA VABANEB JUBA JUUNIS!

Бесплатная парковка, электричество, вход с улицы, эстакад, отдельный вход, огорожен ...

Üürile anda mahukas laopind Kalda Ärikeskuses!Pakume 4133 m2 LAOPINDA, mis sobib ...

скла…
4133.5 m²
20 254 € 4.90 €/m²

Lagedi tee, Väo, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

1 ha kinnistu 4100m2 Tootmishoonega

Участок 11000, этаж 1/1, в хорошем состоянии, год постройки 2008, душ, газовое ...

Предлагаю в аренду современное производственное здание недалеко от Таллиннской окружной ...

торг…
4100 m²
27 675 € 6.75 €/m²

1 Lagedi tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Производственное здание на продажу

Участок 12000, этаж 1/1, новый

Складско-производственное здание, построенное в 2020 году, продается недалеко от ...

бюро…
4100 m²
4 400 000 € 1 073 €/m²

Jassu, Neitla, Järva vald, Järvamaa

Продается старинный амбарный комплекс в деревне Нейтла, Ярваский

Участок 20479, частная собственность

Продается старинный амбарный комплекс в деревне Нейтла, Ярваский уезд.На участке ...

прои…
4070.8 m²
59 000 € 14.5 €/m²

1 Mäeküla 12, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

UUS STOCK-OFFICE , VALMIB 2027 MÄRTSIS

Готовый, новый, год постройки 2026, душ, газовое отопление, вход с улицы, отдельный ...

Anname Mäeküla 12 hoones üürile stock-office äripinna kogupinnaga 4045,9 m2, millest 440,4 m2 on mõeldud kontori-/esindusruumide ning 3605,5 m2 tootmis- ja/või laopinna jaoks. Hoone ümber on planeeritud ringliiklus ning hoone taga on piisavalt ruumi liikumiseks ka suurema kaubaautoga.Mäeküla 12 saab olema uus kahekordne ladu-kontor-esindus ehk stock-office ärihoone Paldiski maantee ääres asuvas Tähetorni Tehnopargis. Stock-office ...

бюро…
4045.9 m²
28 321 € 7 €/m²

Kitsejärve, Kitseküla, Kastre vald, Tartumaa

Tootmis-laohoonete kompleks Tartu linnast ca.15km

Участок 18187, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Müüa laohoonete kompleks Tartu linna servast ca.15km kaugusel.Lao-tootmishooneid ...

не н�…
4000 m²
365 000 € 91.3 €/m²

Keskuse tn 4, Viljandi, Viljandimaa

SUUREPÄRANE VÕIMALUS, HEA ÜÜRITOOTLUS

Участок 3308, частная собственность, каменный дом, центральное отопление, вход с улицы, ...

IDESTATE kinnisvaral on suurepärane võimalus pakkuda Viljandi linna tuiksoonel asuvat ...

бюро…
3798 m²
1 870 000 € 492 €/m²

1 Suurfarmi tee 6, Suigu, Tori vald, Pärnumaa

Müüa äripind üldpinnaga 3617 m², elekter 1600A!

Участок 11328, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Müügile on tulnud endine puidupelletitehas üldpinnaga 3617 m². Elektriliitumine 1600A! Kinnistuni viib asfalteeritud tee + tehase ümbrus asfalteeritud. Ühendatud tsentraalse veevärgiga. Hea võimalus soetada endale tootmispind soodsamalt, kui ainuüksi elektriliitumine!Võimalus osta eraldi kompleksne puidupelletitehase tootmisliini ja seadmete müük ilma kinnistuta - 215 000 euri + KM.Suurfarmi tee 6 kinnistu asub 25-minutilise autosõidu ...

прои…
3617 m²
225 000 € 62.2 €/m²

Jaama tn 4, Kunda linn, Viru-Nigula vald, Lääne-Virumaa

Müüa rahavoo objekt Kunda linnas Lääne-Virumaal.

Участок 3117, частная собственность, панельный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Müüa rahavoo objekt Kunda linnas Lääne-Virumaal Viru-Nigula. Hoone on heas seisukorras ...

3573.8 m²
190 000 € 53.2 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%