Продаётся участок земли, жилищная земля - Vassevere, Mustvee vald, Jõgevamaa

Hoonestatud elamumaa koos põllumaaga

участок 9939

Uut omanikku otsib Haki kinnistu, mis asub Vassevere külas, Mustvee vallas, Jõgeva maakonnas.

Tegemist on elamumaaga, mille ühes otsas asub hoonestus ja teises otsas põllumaa.

Põllumaal ei ole kehtivat kirjalikku rendilepingut, kuid on olnud eelnevad aastad aktiivses kasutuses.

Kinnistul on kaks hoonet. Üks on pärandkultuuri objekt, Leedimäe kauplus, mida on kasutatud ka elamuna. Teine hoone on olnud kasutusel kunagi laudana. Hooned on täielikult lagunenud.

Ehitisregistri kanne elamu-kaupluse hoone puhul on kehtiv. Esmane kasutuselevõtu aasta on 1903.

Puudub vesi, kanalisatsioon, puudub elekter. Elektriliitumine on ampripõhine.

Olen avatud hinnapakkumistele.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
11 000 € 1.11 €/m²
Продаётся земельный участок
Продаётся земельный участок www.kv.ee/ru/3721747
Площадь участка 9939 m²
Номер кадастры 48601:001:1472
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные