Сдаётся в аренду квартира, 1 комнатная - Lõime tn 20-201, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Stiilne stuudio

квартирная собственность, каменный дом

Кухня: электрическая плита, открытая кухня, холодильник, кухонная мебель
Отопление и вентиляция: центральное отопление
Подробнее: высокие потолки, новая электропроводка, стенной шкаф, паркет, стеклопакет, мебель

Üürile tuli stuudiokorter Lõime tänaval.

Maja
Majal on tehtud korda fassaad, vundament, trepikojad, uus katus.
Aktiivne ühistu. Ilus aed maja hoovis, uus lastemänuväljak.
Parkmine tänaval tasuta.

Korter
Korteris teostatud renoveerimistööd-
maas on laminaatparkett, uus aken.
Puhas, ilus ja kohe sissekolimiseks valmis minikorter.

Korteris on diivan, köögimööbel,külmkapp, riidekapp, elektripliit,

Köök , wc ja Dush on koridori lõpus ja üldkasutusel.
Otsime usalduväärset ja pikaajalist üürnikut.

Lepingu sõlmimisel tuleb arvestada ettemaksena ühe kuu üür 250.- ning ühe kuu tagatisraha 250.-
Vahendustasu ühe kuu ulatuses.

Helista ja küsi lisa.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
250 € 12.8 €/m²
Отдаётся в аренду квартира
Отдаётся в аренду квартира www.kv.ee/ru/3716329
Комнат 1
Общая площадь 19.5 m²
этаж/Этажей 1/4
Год постройки 1952
Состояние обновлённый
форма собственности квартирная собственность
Предоплата 250 €
Проверьте данные владельца квартиры
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)