Сдаётся в аренду квартира, 1 комнатная - Alasi tn, Ropka, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Uue viimistlusega ja sisustusega avar korter!

квартирная собственность, панельный дом

Кухня: плита с керамическим покрытием, открытая кухня, холодильник, кухонная мебель
Санитарное помещение: душ, новый трубопровод, стиральная машина
Отопление и вентиляция: центральное отопление
Связь и безопасность: Интернет, кабельное телевидение, лестничная площадка запирается, бронированая дверь
Подробнее: паркет, стеклопакет, мебель, телевидение, подвал, кладовка, бесплатная парковка
Окрестность: в округе частные дома и квартирные дома, в городе, дороги в хорошем состоянии

Üürile anda värskelt remonditud avar ja hubane korter koos sisustusega.
Korterelamu on mõned aastad tagasi põhjalikult renoveeritud. Hoone olemasolev energiaklass A!

Korterelamu asub Ropka linnaosas, rahulikus piirkonnas, eemal suure liikluskoormusega tänavatest. Elukeskkonda täiustavad ja igapäevast ajakulu vähendavad läheduses asuvad lasteaiad (Lasteaed Rukkilill, Lasteaed Ploomike) ja koolid (Tartu Variku Kool, Tartu Rakenduslik Kolledž, Tartu Forseliuse Kool), lühikese jalutuskäigu kaugusel asuvad kauplused (Karete Coop Konsum, Selver, Rimi), teenindusasutused ning vahetus läheduses paiknevad bussipeatused (Karete, Alasi, Aianduse). Lähim bussipeatus ning toidupood asuvad paariminutilise jalutuskäigu kaugusel.

Üürile anda avar ja hubane korter koos sisustusega. Köögis köögimööbel koos tehnikaga (elektripliit, elektriahi, õhupuhasti, külmkapp), duširuumis pesumasin jne, piltidel nähtav sisustus jääb korterisse. Korter on värskelt remonditud ja väga heas seisukorras, stiilselt kujundatud ja sisustatud.

Korteri koosseisu kuuluvad avar elutuba avatud köögiga ja esikuga, wc-duširuum.
Korteri kasutuses on elamu keldrikorrusel asuv keldriboks.

KÜ on toimiv. Korterelamu on hiljuti põhjalikult renoveeritud (2022), keldrikorrus ja trepikoda renoveeritud, korralik ja turvaline. Parkimine korraldatud elamu ümbruses parkimisalal, parkida saab mugavalt vabadele kohtadele. Piirkonnas on palju rohelust, elamu ümbruses hooldatud suur haljasala.

Kuu üür: 395 eurot / kuus + lisanduvad kõrvalkulud (kulud kommunaalteenuste eest). Lepingu sõlmimisel ühe kuu üüri tasu ulatuses ettemaks, tagatisraha ja maaklerteenus.

Olete oodatud tutvuma.

Piret Jerlakas
Kutseline maakler

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
395 € 11.2 €/m²
Отдаётся в аренду квартира
Отдаётся в аренду квартира www.kv.ee/ru/3792376
Комнат 1
Общая площадь 35.4 m²
этаж/Этажей 2/5
Год постройки 1982
Состояние новый
форма собственности квартирная собственность
Номер кадастры 79511:005:001
Класс энергоэффективности A
Предоплата 395 €
Проверьте данные владельца квартиры
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные

Образец договора об аренде

Образец договора аренды для пользователь KV.EE
Скачать бесплатно (pdf/doc)